WYMIANA GNIAZDA W LAPTOPIE
POZNAŃ

serwis laptopów poznań

Wymiana gniazd w laptopach notebookach

wymiana gniazda zasilania w laptopie poznań

Uszkodzenie gniazda jest to dość częsta awaria laptopa, a zwłaszcza gniazda zasilania. Nasz serwis laptopów ma z tym do czynienia codziennie. W większości przypadków wymiana polega na całkowitym wyjęciu płyty głównej laptopa, wylutowaniu gniazda (skomplikowana czynność, niezalecana dla amatorów, gdyż łatwo jest uszkodzić płytę główną i elementy na niej). Następnie wlutowujemy nowe gniazdo i składamy laptopa.

naprawa gniazda w laptopie poznań

We wszystkich tych przypadkach nasz serwis laptopów jest wstanie szybko pomóc (np. zasilacz wymieniamy od ręki). Nowe gniazda zasilania większości marek laptopów posiadamy w swoim magazynie.

Naprawa laptopów to również wymiana gniazda zasilania, usb, audio, HDMI.

wymiana gniazda USB poznań

Pierwsze symptomy uszkadzającego się gniazda to zwiększający się luz między wtyczką, a gniazdem oraz chwilowe przerwy w ładowaniu baterii, a jeśli bateria jest słaba, wyłączający się laptop. W takim przypadku nie należy zwlekać z wizytą w serwisie, gdyż takie uszkodzenie może z czasem doprowadzić do zwarcia na płycie głównej i ją poważnie uszkodzić. Jeśli laptop „jest martwy” ( w ogóle nie startuje), a wcześniej nie było wymienionych wcześniej symptomów, to jest duże prawdopodobieństwo, że uszkodził nam się zasilacz, a rzadziej, że mamy do czynienia z inną awarią laptopa (najczęściej uszkodzeniem na płycie głównej).

naprawa gniazda audio w laptopie poznań
Nieautoryzowany serwis laptopów: Dell, HP, Lenovo, Asus, Samsung, Acer, MSI

Copyright © 2020 RC2000.  All Rights Reserved