Serwis laptopów RC2000
Adres:


Tel:


Czynne:
60-692 Poznań
ul. Jaroczyńskiego 22


61 825 36 42
510 99 78 99

pn.-pt. 10-18

Wymiana matryc

Naprawa laptopów, to również wymiana uszkodzonej matrycy.

Matryca w laptopie to właściwie ekran, na którym wyświetla nam się obraz. Niestety i one ulegają czasem awarii. Uszkodzenie matrycy może być mechaniczne lub elektroniczne:

W przypadku mechanicznego uszkodzenia matrycy sprawa jest jasna, trzeba ją wymienić. W przypadku objawów elektronicznego uszkodzenia matrycy, musimy najpierw wykluczyć uszkodzenie karty graficznej (link do: naprawa grafiki), które może dawać podobne efekty, lub uszkodzenie taśmy łączącej matrycę z płytą główną (uszkodzenie jej często też uwidacznia się mrugającym obrazem, ale nie tylko). W starszych laptopach, gdzie mamy do czynienia z matrycami świetlówkowymi, może również dojść do uszkodzenia inwertera, co daje podobne objawy, jak uszkodzenie elektroniczne matrycy.

Nasz serwis laptopów i komputerów RC2000 posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowania tego typu awarii oraz w wymianach różnego rodzaju matryc, taśm, inwerterów itp. W naszym magazynie posiadamy wiele gotowych matryc. Wymieniamy w bardzo krótkim czasie. Zadzwoń do nas i ustal z nami cenę i czas naprawy. Podaj nazwę i model laptopa, a my postaramy się szybko wycenić, chociaż zdarza się, że u niektórych producentów, ten sam model posiada różne matryce, więc czasami musimy wyjąć uszkodzoną matrycę, żeby dobrać odpowiednią. Dotyczy to głównie starszych laptopów.

Wszystkie osoby z uszkodzoną matrycą powinny udać się do naszego Serwisu Laptopów i Komputerów.

Szybka wymiana matrycy w laptopach takich jak: Dell, Asus, Toshiba, HP, IBM, Lenovo, Sony Vaio, Samsung, Acer, Fujitsu Simens.